שיחת ייעוץ חינם: 1-800-800-570

מוצרי נימבל סטורג', ייעוץ ומידע
משווק מורשה של נימבל סטורג'

Nimble Storage Banner

פלטפורמת הענן החזוי שלנו מעניקה לך את הגישה המהירה והאמינה ביותר למידע שלך.

פלטפורמת ענן חזוי

פתרון פלאש כולל

All Flash Arrays

פלטפורמת חיזוי ה- All Flash Array היחידה בתעשייה משלבת את המהירות של פלאש יחד עם עוצמת החיזוי האנליטית של ה- InfoSight – מה שמוביל להפחתת עלויות ב- 33%-66% והפיכת הפתרון לנגיש יותר מכל פתרון All Flash Array אחר.

פתרון פלאש אדפטיבי

Adaptive Flash Arrays

מערכת הפלאש האדפטיבי של נימבל סטורג' הינה פלטפורמת הענן החזוי וההיברידי היחידה בתעשייה. הפתרון משלב ארכיטקטורת אופטימיזציה של הפלאש יחד עם ה- InfoSight לחיזוי אנליטי – אשר יחד מעניקים לכם את הגישה המהירה והאמינה ביותר למידע שלכם.

פתרון פלאש משני

Secondary Flash Arrays

מערך הפלאש המשני של נימבל סטורג' מייצג תפיסה חדשה של אחסון מידע והינו אופטימלי עבור קיבולת אחסון וביצועים יחד. הפתרון מוסיף ביצועי אחסון פלאש גבוהים לארכיטקטורת קיבולת אופטימלית עבור פלטפורמת גיבוי ייחודית אשר מעניקים לכם שקט תעשייתי בכל הנוגע לגיבויים שלכם.

תשתיות משולבות

Converged Infrastructure

פתרון תשתיות משולבות מפשט באופן משמעותי את סביבת העבודה שלך ובאמצעות מערך מודולרי מצליח לפתור %86 מהבעיות שלך עוד לפני שידעת על קיומן ובכך מאפשר לכם להתמקד בפעילות השוטפת של העסק.

מערך העננים של נימבל

Predictive Cloud Platform

פתרון אחסון Multicloud ברמת האטנרפרייז לתפעול אפליקציות ב – Amazon Web Services ו – Azure. המערך מספק אפשרויות תפעול רבות, אמינות ואבטחה עם החופש להשתמש בכל ענן שתבחרו.

אחסון ע"פ דרישה

Storage on Demand

פתרון האחסון ע"פ דרישה של נימבל סטורג' הינו שירות מנוי לפתרון אחסון פלאש On-premise אשר מותאם לצרכים המשתנים שלכם. האחסון מתבצע על בסיס רמות שירות והתשלום הינו ע"פ צריכה.

InfoSight אנליזה חזויה

InfoSight Predictive Analytics

פתרון InfoSight מבטל למעשה את הקשיים הכרוכים בשימוש בתשתית. הפתרון נעזר במערך ענן מבוסס אנליזות חזויות ו – Machine learning בכדי למנוע תקלות לפני שהארגון יושפע מהן. אין צורך לדאוג לגבי תשתיות- פתרון InfoSight דואג לכך במקומך.

מארג Multicloud פלאש

Multicloud Flash Fabric

מערך ה – Multicloud פלאש הופך את הטמעת הפלאש לקלה ונוחה בכל מקום. השתמשו בכל קומבינציית all-flash ופלאש היברידי על גבי עננים פרטיים וציבוריים. מיזוג מידע בקלות מכל מקום לכל מקום. צרו מרכז מידע מבוסס Multicloud עם פתרון ה- Cloud Ready Flash של נימבל.

אחסון נצחי

Timeless Storage

המחויבות שלנו היא לספק את פתרון אחסון הפלאש היעיל ביותר תוך כדי שמירה על חוויית משתמש יוצאת מגדר הרגיל.